28 lipca 2017

Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies.
Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies  

                                        

 


 

 PROGRAM OGRANICZENIA EMISJI na terenie Miasta Bierunia 2017 

 

 Informujemy, że obecnie Gmina stara się o pozyskanie środków z WFOŚiGW w Katowicach na realizację „Programu ograniczenia emisji na terenie Miasta Bierunia”.

Wnioski o dofinansowanie są przyjmowane na bieżąco w Bieruńskiej Fundacji Inicjatyw Gospodarczych. Wniosek do pobrania kliknij tutaj.Informacja - 22 maja 2017


Wystawa kotłów węglowych, spełniających wymogi klasy 5 zgodnie z PN-EN 303-5:2012, z dniem 31 maja zostanie zakończona. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za udział.

 
Informacja - 1 marca 2017


Od 1 marca uruchomiona została wystawa kotłów węglowych, spełniających wymogi klasy 5 zgodnie z PN-EN 303-5:2012. Więcej informacji w zakładce wystawa kotłów węglowych.

 
Informacja - 28 lutego 2017

 
PROGRAM OGRANICZENIA EMISJI

„Program Ograniczenia Emisji na terenie miasta Bierunia – etap VI” został przyjęty do realizacji przez Radę Miejską w Bieruniu w dniu 23.02.2017 r.

Program prowadzony będzie pod warunkiem pozyskania środków na jego realizację, na podstawie wniosku aplikacyjnego złożonego przez Gminę do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. W chwili obecnej Gmina jest na etapie składania wniosku.

Ewentualne rozpoczęcie programu planowane jest na czerwiec 2017 r. i obejmie modernizację 60 kotłowni.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 32/324-25-08

 
Informacja - 17 lutego 2017


Informujemy, że w lutym na sesji Rady Miejskiej w Bieruniu, zapadnie decyzja nad przyjęciem Uchwały w sprawie wdrożenia „Programu ograniczenia emisji na terenie miasta Bierunia – etap VI”.

W dniu wczorajszym, sprawa ta była omawiana na Posiedzeniu Komisji Finansów – projekt Uchwały został pozytywnie zaopiniowany przez bieruńskich Radnych.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacje archiwalne dot. poprzednich etapów Programu
 kliknij tutaj.

Zasady zachowania prywatności  |  Zasady użytkowania
Copyright © 2017 bfig.pl